DJI Inspire 2 Multikopter Drone

Kiralık DJI Inspire 2 Multikopter Drone bir HD video aktarım sistemi, 360 ° dönen gimbal ve bir 4K kamera entegre eden dünyadaki ilk film yapım drone,
ve uygulama kontrolünün basitliği. Zenmuse X5 ve X5R kameralarının piyasaya sürülmesi, Inspire’ı dünyanın dört bir yanındaki film yapımcıları için kritik bir araç olarak daha da güçlendirdi.

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
TL TL TL
Stok kodu: DJI Inspire 2 Multikopter Drone Kategoriler:

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ KALITESI

Inspire 2’ye entegre, 6K @ 4.44Gbps CinemaDNG * 1 , 5.2K @ 2.08Gbps Apple ProRes * 2 ve H.265 / H.264 @ 100Mbps’de video kaydedebilen yepyeni CineCore 2.1 görüntü işleme sistemidir. CineCore 2.1, Zenmuse X7 takıldığında 20 fps’de (çekim başına 24 MP) 10 adet JPEG + DNG patlamasını ve sürekli DNG patlamalarını * 3 yakalayarak seri çekimleri destekler.

VERIMLI İŞ AKIŞI

Inspire 2 yaratıcı iş akışı tamamen optimize edildi ve artık video kaydedebiliyor. CinemaDNG ve Apple ProRes’te ve film yapımında post prodüksiyon için diğer yaygın formatlarda. Ayrıca FAT32 / exFAT * dosya sistemleri de desteklenir, ek yazılım olmadan doğrudan CINESSD’den dosyaların hızlı kopyalanmasına izin verir.

ALGILA VE KAÇININ

İleri ve aşağı görüş sistemleri, Inspire 2’nin 30 metreye kadar öndeki engelleri tespit etmesini sağlayarak 34mph’ye (54kph) kadar korumalı uçuşa izin verir. 25 ° ‘lik kontrol edilebilir bir tutum açısında. Yukarı bakan kızılötesi sensörler, kapalı alanlarda uçarken koruma ekleyerek 16ft (5m) yukarıdaki engelleri tarar. Engel algılama sistemleri normal uçuş, RTH ve tüm Akıllı Uçuş Modları sırasında etkindir.Bu sensörler, DJI FlightAutonomy’nin temel bileşenleridir.

SPOTLIGHT PRO

Spotlight Pro, tek pilotların bile karmaşık, dramatik görüntüler yakalamasına olanak tanıyan güçlü bir izleme modudur. Uçuş sırasında bir konuya kilitlenmek için gelişmiş görsel izleme algoritmaları kullanır, Inspire 2’nin uçtuğu yönden bağımsız olarak, bir zamanlar özel bir kamera operatörü gerektiren çekimler yaratır. Gimbal dönme sınırlarına yaklaşırsa, Inspire 2’nin kendisi, gimbal hareketini serbest bırakmak için uçuş kontrolünü veya çekilen çekimi etkilemeden aynı yönde dönecektir.

Hızlı Mod ve Kompozisyon Modu olmak üzere iki çekim moduna sahiptir. Hızlı Modda, izlemeye başlamak için bir nesne seçin. Kompozisyon Modunda, konuyu ve izleme konumunu seçin. Konu önceden ayarlanmış izleme konumuna girdiğinde, izlemeye başlamak için kısayola basın. Gimbal, kompozisyon ayarlamaları için çekim sırasında hareket ettirilebilir. Spotlight Pro, Akıllı Uçuş Modları TapFly, Waypoint ve Point of Interest’te mevcuttur.

AKILLI UÇUŞ MODLARI

Spotlight Pro’ya ek olarak, bir dizi başka akıllı uçuş ve çekim modu da mevcuttur. İlgi Çekici Nokta kullanılırken engellerden kaçınma optimize edilir * ve Ara Nokta * modları, karmaşık çekimleri basit ve tekrarlanabilir hale getirir. Zorlu çekimleri basitleştirmek için QuickSpin, TapFly ve ActiveTrack de mevcuttur.

TapFly

2 eksenli yerleşik FPV kamera, uçuş görünümünü ana kamera görünümünden ayırarak Inspire 2’ye özel bir TapFly kamera sağlar. Bir uçuş rotası belirlemek için FPV görünümünde ekrandaki bir noktaya dokunun ve Inspire 2 otomatik olarak o rota boyunca uçacak ve pilotun yalpalama hareketine odaklanmasını sağlayacaktır.

ActiveTrack

ActiveTrack Modu, Inspire 2’nin insanlardan bisikletlere, arabalardan teknelere kadar bir dizi nesneyi tanımasına olanak tanır. İzlenen konuya göre ayarlanabilen izleme profilleri, daha fazla izleme hassasiyeti anlamına gelir.