Dji Mavic 2 Pro Drone

Kiralık Dji Mavic 2 Pro Drone tüm gelişmiş imza teknolojilerini bünyesinde barındıran ve hava fotoğrafçılığı dünyası için neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlayabilen bir drone.

8,000.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
8000 TL TL TL
Stok kodu: Dji Mavic 2 Pro Drone Kategoriler:

Hasselblad Kameralı Mavic 2 Pro

İsveç’te üretilen Hasselblad kameraları, ikonik ergonomik tasarımları, tavizsiz görüntü kalitesi ve İsveç işçiliğiyle ünlüdür. 1941’den beri Hasselblad kameraları, aya ilk iniş de dahil olmak üzere dünyanın en ikonik görüntülerinden bazılarını yakaladı.

İki yıllık yorulmak bilmeyen araştırmanın ardından Hasselblad ile ortak olarak tasarlanan Mavic 2 Pro, tamamen yeni Hasselblad L1D-20c kamera ile donatılmış olarak geliyor. L1D-20c, Hasselblad’ın eşsiz Hasselblad Natural Color Çözeltisi (HNCS) teknolojisini sahip 5 çarpıcı renk detaylı olarak muhteşem 20 megapiksel havadan çekimler kullanıcılara yardımcı.

1 inç CMOS Sensör

Yepyeni 1 inç CMOS sensör, orijinal Mavic Pro’dan dört kat daha etkili bir aktif algılama alanına sahiptir. Büyük sensör aynı zamanda daha geniş bir ISO aralığı, 3200’den 12800’e yükseltilmiş maksimum ISO ile düşük ışıklı ortamlarda daha iyi performans anlamına gelir.

10-bit Dlog-M Renk Profili

Mavic 2 Pro, sınıflandırma odasında daha fazla esneklik için daha yüksek dinamik aralık sağlayan 10 bitlik bir Dlog-M renk profilini destekler. Sistem 1 milyardan fazla rengi kaydeder (geleneksel 8 bit renk kodlama teknolojilerindeki 16 milyon renge kıyasla) ve hem vurgularda hem de gölgelerde daha derin ayrıntılar tutar. Artık gün batımı veya gün doğumunda en ince tonlamaları yakalayabilir ve post prodüksiyon için daha fazla alan bırakabilirsiniz.

HDR Video

4K 10-bit HDR desteği ile Mavic 2 Pro, HLG’li bir 4K TV’ye bağlanabilir ve çekimleri hemen doğru renk tonlarıyla oynatır. Daha parlak vurgular ve artan kontrast, HDR videoyu bu kadar çekici kılan şeydir.

Ayarlanabilir Diyafram

F / 2.8-f / 11 ayarlanabilir diyafram, hem yüksek hem de düşük ışıklı ortamlarda olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. Düşük ışıkta çekim yaparken, daha fazla ışığa izin vermek ve parlak ve net fotoğraflar çekmek için diyaframı f / 2,8 olarak ayarlayın. İyi aydınlatılmış ortamlarda çekim yaparken, deklanşör hızını düşürmek ve videolarınızı daha yumuşak hale getirmek için diyaframı f / 11 olarak ayarlayın.