Kiralık Fortinge Pros17 prompter

5,000.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
5000 TL TL TL

Açıklama

Fortinge PROS17 17″ Stüdyo Prompter

Prompter Yazılımı (Çoklu Dil Seçeneği)

Ayarlanabilir Prompter Kurulumu (Bütün kamera çeşitleri ile uyumlu)

Yüksek Kaliteli 70/30 Prompter Camı

17″ Monitör – Compozit (BNC) , HDMI ve VGA Giriş

Endüstriyel TFT LCD Panel

LCD Panel üzerinde otomatik yazı dönüştürücü özellik (Flip/Mirror)

Çözünürlük 1280×1024

LCD Parlaklık 250 cd/m²

160° Görüş Açısı

 

Fortinge’in yeni ürünü Fortinge PROS17 kullanıcılardan gelen yoğun 17’’ Prompter talebine göre üretildi. Kullanıcılardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak yeni ürünü yeni bir tasarımla ortaya çıkardı.  Fiyat avantajı ile kullanıcılarına satışa hazırlanan Fortinge markası 15’’ modellerinde  de iyi bir satış başarısı elde etmişti. Bu modelin 19″ versiyonu da bulunmaktadır. Ayrıca bu modelin daha parlak ekranlı versiyonu da bulunmaktadır.

 

70/30 ışın ayırıcı cam, çubuk tabanlı bir destek donanımı ve yüksek kontrastlı bir LCD monitör içeren Fortinge Forprompt 17 “Studio Teleprompter, kullanıma hazır bir stüdyo teleprompting çözümüdür. Teleprompter’ın kendisi kısmen monte edilmiş olarak gelir, bu nedenle yalnızca minimum kurulum süresi gereklidir Sürgülü hızlı açılan taban plakası ve yüksekliği ayarlanabilir yükseltici çubuk tabanlı teçhizat tasarımının bir parçası olduğundan, Forprompt Studio Teleprompter’ı neredeyse istediğiniz her kamerayla kullanabilirsiniz.

17 “monitörle, yeteneğiniz 25 fit uzaktan komut metnini okuyabilmelidir. Metni istemcide göstermek için, onu kompozit, VGA veya HDMI terminalleri aracılığıyla birlikte verilen Forprompt yazılımını çalıştıran bilgisayarınıza bağlayın. Tercih ettiğiniz başka bir yazılımınız varsa, bunu da kullanabilirsiniz, çünkü uyarıcının kendisi yazılıma bağlı değildir.Monitörde gösterilen metin ve resimler, kamera üzerindeki yetenek için doğru yönlendirmeyi sağlamak için çevrilebilir.