Carl Zeiss Compact Prime CP.2 Lens Seti

Kiralık Compact Prime CP.2 lensler, dijital ve film kameraları için ZEISS lens ailesinin en yeni üyeleridir. Compact Prime lenslerin bu ikinci nesli, artık lenslerin geleneksel sinemadan HDSLR sistemlerine kadar geniş bir kamera yelpazesiyle kullanılmasına izin veren değiştirilebilir montajlar sunarak daha da fazla esneklik sağlıyor. Bu yeni nesil aynı zamanda geniş açıdan tele lenslere (50 mm makro lens dahil 18 ila 100 mm) kadar geniş bir lens seçeneği sunar. Uygun fiyatlı, esnek, ancak yine de en yüksek kalitede olan yeni Compact Prime CP.2 lensler, her film seti ve her seviyedeki sinematografik ekipman için değerli bir sürümdür.

5,000.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
5000 TL TL TL
Stok kodu: Carl Zeiss Compact Prime CP.2 Lens Kategoriler:

Değiştirilebilir Montaj

Compact Prime CP.2 lensler, HDSLR kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmış dünyanın ilk cine lensleridir. Değiştirilebilir montaj, her durumda ve çok çeşitli kamera platformları için şimdiki ve gelecekteki kullanım için yüksek esnekliği garanti eder.

 • Sette maksimum esneklik için HDSLR sistemleri ile geleneksel sinema kameralarının karışımına izin verir
 • Artık adaptör çözümlerine gerek yok
 • Beş farklı montaj mevcuttur
  (PL, EF, F, Micro 4/3 ve E yuvası)

Geleceğe Hazır

Compact Prime CP.2 lensler, vinyet etkisi olmaksızın tam çerçeve görüntü formatını kapsar. Değiştirilebilir montaj ile birleştirilen Compact Prime CP.2, aynı lens setini kullanırken, herhangi bir sayıda mevcut veya gelecekteki sinema ve fotoğraf makinesine yükseltme imkanı sunar.

 • Odak uzunlukları için tam çerçeve kapsamı (24 x 36 mm)
  21 ilâ 100 mm
 • Standart lens seti için ortak T2.1 diyafram açıklığı
 • APS-C sensörleri ile tatlı nokta efekti

Eşsiz 14 Kanatlı İris

Compact Prime CP.2 lenslerin iris açıklığı 14 yüksek hassasiyetli bıçak tarafından oluşturulur. Tüm T-stop aralığında sürekli olarak yuvarlak ve simetrik kalır. Bu, doğal ve hoş odak dışı vurgular ve pürüzsüz bir bokeh anlamına gelir. Birlikte filmde özel anlar yaratmaya ve yakalamaya yardımcı olurlar.

Yüksek Optik Performans

Modern lens tasarımının yanı sıra sinema üretim süreci ve sıkı toleranslar, keskin, keskin görüntüler için düşük bozulma, yüksek çözünürlük ve mükemmel renk sunumu sağlar.

 • Yüksek çözünürlük ve kontrast
 • Düşük distorsiyon
 • Renk uyumlu

Yüksek Esneklik Geniş Bir Ürün Yelpazesiyle Buluşuyor

Değiştirilebilir yuvalar ve geniş açıdan tele lenslere (18 ila 100 mm, 50 mm makro lens dahil) kadar geniş bir ürün yelpazesi ile birleştirilen Compact Prime CP.2 lensler, kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarır. Lensleri değiştirmek artık hızlı ve kolaydır ve kullanılan kamera ekipmanından bağımsız olarak büyük bir esneklik sunar.