Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Ekipman kiralamak istiyorum ne yapmalıyım ?

Kiralamak istediğiniz ekipmanları sitemizden seçiniz. Kiralamak istediğiniz tarihlerle beraber bize mail, telefon ya da sitedeki iletişim kutusundan ulaşınız. En kısa sürede ekipmanın uygunluk durumu hakkında size geri dönüş yapmaktayız.

Kiralama yapmak için hangi belgeler gereklidir ?

Kimlik fotokopisi, adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firma iseniz vergi levhası, imza sirküleri vb. belge) istemekteyiz. Yada Ekipten bir asistan arkadaşımız hem size teknik konuda destek sağlamak hem de ekipmanlar konusunda size yardım için ekipmanla birlikte gönderiliyor.

Kiralama yapmak için rezervasyon yaptırabilir miyim ?

Öncelikle kiralamak istediğiniz ekipmanların uygun olup olmadığı hakkında telefonla bilgi almalısınız. İstediğiniz tarihlerde ekipman müsait ise kaparo yatırarak yapabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapmalıyım ?

Kiralama öncesinde kiralama bedelinin tamamını peşin veya banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

Rezervasyon yaptırmak için ne kadar ödemeliyim ?

Kiralama bedelinin 1/3 ü kadar depozito miktarını banka hesabımıza yatırıp, dekontu bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kiralama sözleşmesi nedir ?

Yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta, karşılıklı hakları korumak amacıyla düzenlediğimiz prosedürdür.

Kiralamak istediğim ekipmanları nasıl teslim alacağım ?

Adresimize gelip kiralama sözleşmesini imzalayarak ekipmanları asistanla ya da belgelerle teslim alabilirsiniz. Kiralama için istediğimiz belgeler olan kimlik fotokopisi ve adınıza kayıtlı bir fatura (ya da firmanıza ait bir belge) getirmeyi unutmayınız.

Kiralamak istediğim ekipmanları nasıl teslim edeceğim ?

Ekipmanı ofisimize elden teslim edebilirsiniz veya asistanımız aracılığıyla yol masrafları ( Nakliye , Taksi ) karşılandığı takdir de, sözleşmeler iş bitimin de karşılıklı iptal edilerek, ekipmanları asistanımıza teslim edebilirsiniz.

Ekipman kullanımı hakkında bilgi veriyor musunuz ?

Kiraladığınız ekipman hakkında bilginiz yoksa, teslim sırasında genel hatlarıyla kullanımını anlatmaktayız. Sizinle birlikte sete gelen asistanımız size sette gereken kolaylığı sağlayacaktır. Size ise sadece çekiminizi yapmak kalır.

Kiralama süresini uzatabilir miyim ?

Öncelikle ekipmanın uygunluk durumunu sormayı unutmayınız. Daha sonra ofisimize gelerek veya telefon ile yeniden kiralama sözleşmesi imzalayarak süreyi uzatabilirsiniz.

Kullanım sırasında düşme, çarpma, kırılma, bozulma gibi tüm hasarlardan kiralayan sorumludur. Böyle bir durum olduğunda ekipmanın hasarı tespit edilip ona göre tamir bedeli istenmektedir.