Desisti 650W 2’li Tungsten Spot Işık

Kiralık Desisti 650W Tungsten Spot Işık, De Sisti Quartz-Halogen Studio Fresnel ailesi sağlam, kompakt ve hafiftir. De Sisti Leonardo Serisi, 300, 500 veya 650 watt’lık iki posta lambasına sahip çok yönlü Magis Fresnel ile başlar ve manuel veya direkle çalışan manşonlarla veya taşınabilir bir aydınlatma kiti ile ayrı ayrı satın alınabilir.

Hem stüdyo hem de dış mekan performansları için verimlilik, kompaktlık, sağlamlık ve hafifliğin gerekli olduğu yerlerde özellikle uygundur. Magis serisi, kullanıcıya tam paslanmaz çelik kasanın avantajını, dayanıklılığı ve bakım kolaylığını daha da ileri götürür. Magis 300 – 500 – 650 W, MO sürümünde veya PO sürümünde yumuşak nokta ve taşma odaklama performanslarını korur.

500.00 TL

SKU: Desisti 650W Kategoriler:
  • GY 9,5 soketli, 46,5 mm LCL’ye sahip tungsten-kuvars-halojen filaman lambaları kullanan kompakt, yüksek verimli Fresnel lens spot ışığı. ve maks. 650 kW güç
  • 120 mm. Yaylı destekler üzerinde çaplı yüksek kaliteli, darbeye dayanıklı Borosilikat cam Fresnel lens
  • Düşük parlak siyah epoksi toz kaplamalı sağlam ve Hafif PASLANMAZ ÇELİK muhafaza, iç çift cidarlı ve takviyeli
  • Yüksek verimli konveksiyonlu soğutma
  • Tungsten halojen lambalar için GY 9,5 çift direkli soket
  • Uzun ömür için yüksek derecede yansıtma ve termal direnç için özel bimetalik kaplı alüminyum reflektör
  • Pirinç Helix Vidası, Teflon burçları destekli lamba taşıyıcıyı 2 paslanmaz çelik ray boyunca yönlendiren TEFLON soket tahrikli odak mekanizması üzerine vidalanır. Bu, sorunsuz çalışmayı sağlar ve odaklama sırasında armatürün herhangi bir eğim pozisyonunda lamba taşıyıcısının zıplamasını veya takırdamasını kısıtlayarak çalışma sırasında lamba arızalarını önler. Teflon burçlar ayrıca odaklanma sırasında paslanmaz çelik kılavuz rayları temizleyen bir silme hareketi de sağlar. Odaklama mekanizması, armatürün arkasından etkinleştirilebilir ve tüm noktadan taşma eylemine odaklanma düğmesinin 1 buçuk turu ile gerçekleştirilir.
  • Ünite , lambaya kolay erişim için tel korumalı menteşeli bir lens kapısı ile donatılmıştır, 4 aksesuar tutma braketi içerir. 4 braketten biri bir kilitleme topuzuna sahiptir ve yay yüklüdür, ya ahır kapısını, renkli çerçeveyi ve bezleri güvenli bir şekilde tutmak için kilitlenebilir ya da hızlı aksesuar değişiklikleri için 90 ° döndürülebilir ve açık konumda kilitlenebilir
  • Aksesuarlar, fikstürün yönüne bakılmaksızın güvenlidir. Aksesuarlar tek elle kurulum için tasarlanmıştır
  • Konfor ve kullanım kolaylığı için pozitif kilitli manüel çatallar veya mekanik aktivatörlerde kavramalar bulunduğundan, aydınlatma direği aracılığıyla ışıkların Yatay Kaydırılması ve eğilmesi için manuel olarak kullanılabilen direkle çalışan çatallar mevcuttur.