DJI RS 2 GİMBAL

Kiralık DJI RS 2 sadece bir gimbal değildir. Dinamik sinematografi için benzersiz bir çözümdür. Her tasarım öğesi ve özelliği, sektör lideri kamera sabitleme sağlamak için yapılmıştır. Basitçe öylemek gerekirse, DJI RS 2, film yapımında ustalaşmanız için tasarlanmıştır.

700.00 TL

SKU: DJI RS 2 Kategoriler:

Daha Çok Film Çekin, Daha Az Paketleyin

  • Monokok karbon fiber yapı, eksen kollarına inanılmaz güç ve inanılmaz hafiflik katar.
  • Bir 1 kg (2.3lbs) dengeleme halkası ile 4.5kg (10 £) test endüstrisinde yararlı yük teklifleri yüksek ağırlık-yük oranıdır.

Tam Renkli Dokunmatik Ekran

  • ActiveTrack 3.0’a doğrudan dokunmatik ekrandan erişin , yaratıcı kontrolünüzü özgür bırakın.
  • Tam renkli LCD ekran hızlı parametrelerini ve erişim Ronin uygulamasının özellikleri ayarlamasını sağlar.

Titan: DJI Stabilizasyonu Evrimleşti

Kimse DJI gibi kamera dengeleyici yapmaz. Titan Sabitleme Algoritmamız, her zamankinden daha düzgün çekimler yapıyor. Daha fazlasına ihtiyaç var? SuperSmooth modu mikro hareketleri telafi eder ve torku artırarak 100 mm zoom lensleri bile stabilize eder.

Sonsuz olasılıklar

DJI RS 2, tek elle benzersiz çekimler yapmak için optimize edilirken, aynı zamanda profesyonel bir film yapımı çözümü olarak tasarlanmıştır . Çekiminiz ne kadar karmaşık olursa olsun, DJI RS 2 vizyonunuza ulaşmak için uyum sağlar.

Her iki RSA bağlantı noktası da NATO uyumludur ve DJI RS 2’yi çok yönlü kullanım ve montaj olanaklarının yanı sıra üçüncü taraf aksesuarlarının bulunduğu bir evrene açar.

Portre modunda mı çekim yapmak istiyorsunuz? Dikey kamera monte Eğer sosyal medya içeriği için profesyonel düzeyde görüntüleri yakalayabilir sağlar.