Sachtler System Ace Tripod

Kiralık Sachtler System Ace Tripod; daha küçük bir kamera kullanmak performanstan ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. DSLR veya daha küçük kameranızla belgesel, düğün veya kurumsal videolar çekiyor olun, Sachtler Ace M Fluid Head size yayın kalitesinde performans sunar.

250.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
250 TL600 TL1200 TL
Stok kodu: Sachtler System Ace Tripod Kategoriler:

Açıklama

Patentli SA-drag ™ sistemi ve 4 kg’a kadar taşıma kapasitesi, en iyi pan ve tilt performansını elde ettiğiniz anlamına gelir. Ağırlık telafisi kanıtlanmış adım değiştirmeden gelir ve bu sıvı kafasını hem yeni başlayanlar hem de daha küçük projeler için hızlı ve kolay bir kit seti arayan profesyoneller için mükemmel hale getirir.

Ace M Sıvı Kafası, kaymayan yüzey hissi veren cam elyaf takviyeli kompozit malzemesiyle sadece 1,6 kg ağırlığındadır. Bu, hareketlerinizin her zaman pürüzsüz olacağı güveniyle hızlı ve sezgisel olarak çalışabileceğiniz anlamına gelir. Beş adımlı denge, neredeyse her yüzeyde hızlı bir şekilde dengelenmeyi kolaylaştırır. Yüksek performans ve güvenilirlik, Sachtler Ace M Fluid Head ile sadeliği karşılar.

Marka Sachtler
Model System Ace M GS
Taşıma Kapasitesi 4kg’a kadar
Yükseklik 57 – 173 cm
  • Sachtler System Ace Tripod
  • Taşıma çantası