Sony FE 70-200 mm F4 G OSS Lens

Full frame 70-200 mm G Lens

Orta aralık zumun sağladığı biraz daha fazla “erişim”i gerektiren doğa, spor fotoğrafçılığı ve diğer fotoğrafçılık alanları için ideal zum aralığına ek olarak bu lens, α7 serisi gibi kompakt full frame E mount gövdelerle mükemmel uyum sağlayan, kompakt ve hafif bir ünitede 70 mm’den 200 mm’ye, köşeden köşeye olağanüstü netlik sunar. Ayrıca G Lens olarak akıcı ve yumuşak arka plan bokehi üretir.

500.00 TL

Açıklama

Üstün G Lens işleme

Sabit F4 maksimum diyafram açıklığına sahip kompakt ve hafif lenste bulunan son teknoloji harikası optik bileşenler, G Lens serisinin ününe yakışan etkileyici ve dışa vurumcu görüntü kalitesini sunar.

Tek lenste optimum netlik ve bokeh

AA (gelişmiş asferik) parçalar, süper ED cam, Nano AR kaplama ve 9 yapraklı dairesel diyafram açıklığı muhteşem arka plan bokeh efekti ile büyüleyici netlik sunar.

Hafif mobilite ve akıcı kontrol

Hafif tasarım mobiliteyi en üst düzeye çıkarır, dahili netleme daha iyi kullanım için lens uzunluğunun sabit kalmasını sağlar ve diğer birçok geliştirme, genel kontrolü iyileştirir.

Daima keskin ve net

Optical SteadyShot görüntü sabitleme, keskin ve net telefoto çekimleri ile düşük ışıklı iç mekan görüntüleri için elde çekim yaparken görüntüleri bulanıklaştırabilen fotoğraf makinesi titremesini telafi eder.