Canon EF 24-105mm f4L IS USM Lens

Kiralık Canon EF 24-105mm f4L IS USM Lens;  geniş açılı ve dikey uzunluktaki telefotoya kadar odak mesafesini kapsayan kullanımı kolay standart zoom lenstir.

600.00 TL

SKU: Canon EF 24-105mm f4L IS USM Lens Kategoriler:

Açıklama

L serisi, Canon’un amiral gemisi profesyonel lens serisi olup, en yüksek hassasiyetli optik ve çalıştırılabilirlik standartlarını toza ve neme dayanıklı yapı ile birleştirmektedir.

Kiralık Canon EF 24-105mm f4L IS USM Lens, sahip olduğu Canon‘un halka tipi Ultrasonik Motor (USM)’u sayesinde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılmanın yanı sıra sessiz ve hızlı otomatik odaklama sağlar. Elde çekim için ideal olan IS Optik Görüntü Sabitleyici, görüntü bulanıklığında gözle görülür bir artış olmadan daha yavaş 3-stop‘a kadar enstantanelerin kullanılmasını sağlar.

Kiralık Canon EF 24-105mm f4L IS USM Lens’in esnek tasarımının tamamlanması, yüksek derecede renk doğruluğu ve netliği sağlamak için renk saçmasını ve renk sapmalarını azaltan bir Süper UD elemanı içeren gelişmiş bir optik düzenle oluşturulmuştur.

Ayrıca üç asferik eleman geliştirilmiş keskinlik için bozulmayı ve küresel sapmaları en aza indirir. Ek olarak, yüksek kontrast ve nötr renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi kontrol etmek için ayrı ayrı elemanlara bir Süper Spectra kaplama uygulanmıştır.