Canon EF 70-200mm f  2.8L IS II USM Lens

Kiralık Canon EF 70-200mm f  2.8L IS II USM Lens; parlak f/2.8 maksimum diyafram açıklığı ve optik görüntü sabitleme özelliği ile karakterize L serisi telefoto zoom lenstir. Kendinden önceki Canon EF 70-200mm f/2.8L USM geliştirilerek üstün performans, artırılmış hız ve optik kalite ile sunulmuştur.

600.00 TL

SKU: Canon EF 70-200mm f  2.8L IS II USM Lens Kategoriler:

Açıklama

Hızlı maksimum diyafram açıklığı, alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışmanın faydalarını sağlarken, Görüntü Sabitleyici daha net elde çekim için dört kamera titremesini telafi eder.

Kiralık Canon EF 70-200mm f  2.8L IS II USM Lens’in bir florit elemanı ve beş ultra düşük dispersiyonlu cam elemanı, yüksek netlik ve renk doğruluğu için renk saçmasını ve renk sapmalarını belirgin şekilde azaltır. Güçlü aydınlatma koşullarında, gölgelenmeyi en aza indirgemek ve daha fazla kontrast ve renk nötrlüğü elde etmek için parlamayı tek tek elemanlara Super Spectra kaplama uygulanmıştır.

Bir Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük obtüratör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için dört deklanşör hızı stopuyla kamera titremesinin en aza indirilmesine yardımcı olur. One Shot standart IS moduna ek olarak, kaydırma için optimize edilmiş ikinci bir mod da mevcuttur.

Kiralık Canon EF 70-200mm f  2.8L IS II USM Lens’te dahili bir odaklama sistemi ile birlikte halka tipi bir Ultrasonik Motor (USM), tam zamanlı manuel odak geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, kesin ve sessiz otomatik odaklama performansı sağlamak için kullanılır. Odak Sınırlayıcı anahtarı, farklı uygulamalara uyacak şekilde odağı iki farklı aralıkla sınırlamanızı sağlar: 3.9′-sonsuz veya 8.2′-sonsuz.