Canon EF 24-70mm F 2,8L II USM

Kiralık Canon EF 24-70mm f  2,8L II USM Lens; popüler ve çok yönlü odak uzaklığı aralığında zoom lenstir. Geniş açıdan dikey olan uzunluğa kadar değişen bu lens, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmayı sağlamak ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığıyla da ayırt ediliyor.

600.00 TL

SKU: Canon EF 24-70mm F 2,8L II USM Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Kiralık Canon EF 24-70mm f  2,8L II USM Lens’te çevresindeki kromatik sapmaları en aza indiren ve aynı zamanda nesnenin kenarlarında bulanıklaşan renkleri azaltan bir Süper UD lens elemanı ve iki UD lens elemanı vardır. Ek olarak, tüm zoom alanı boyunca ve tam zoom aralığında küresel sapmaları azaltmaya yardımcı olmak için iki tür küresel olmayan lens bir araya getirilmiştir. Optimize edilmiş lens kaplamaları, gölgelenmeyi en aza indirirken olağanüstü renk dengesi sağlamaya yardımcı olur.

Halka tipi USM ve optimize edilmiş AF algoritmalarına sahip yüksek hızlı CPU, sessiz ve hızlı otomatik odaklanma sağlar. Ön ve arka mercek üzerindeki flüor kaplamalar parmak izlerini ve lekeleri azaltırken mercek geliştirilmiş toz sızdırmazlık ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Dairesel 9 bıçaklı diyafram güzel ve yumuşak arka planlar sunar. Zoom kilitleme kolu, bir EOS DSLR fotoğraf makinesine omuz üzerinden takılıyken güvenli taşıma için zoom konumunu geniş uçta kilitler.

Kiralık Canon EF 24-70mm f  2,8L II USM Lens  One Shot AF modunda manuel netleme geçersiz kılma, AF modunda bile hassas manuel netlemeye izin verir. Optimize edilmiş lens kaplamaları, gölgelenmeyi en aza indirirken olağanüstü renk dengesi sağlar.