DJI Mavıc Mini 2 Fly More Combo

Kiralık DJI Mavıc Mini 2 Fly More Combo, 249 gramdan daha hafif olan Mini 2 avucunuzda bir elma kadar yer kaplar. Kompakt ve kullanışlı Mini 2 ideal bir seyahat arkadaşıdır.

SKU: DJI Mavıc Mini 2 Fly More Combo Kategoriler:

Yüksek Performans

31 dakikalık maksimum pil ömrü ile DJI Mini 2, mükemmel çekimi oluşturmak için fazlasıyla yeterli zaman sağlar.

5. Seviye Rüzgar Direnci

Mini 2, 5. seviye rüzgarlara dayanabilir ve maksimum 4.000 metre yükseklikte havalanabilir, böylece rüzgarlı bir sahil şeridinde veya bir ormanının yukarısında uçarken bile çekimleriniz sabit kalır.

DJI Mini 2 Smart Controller

OcuSync 2.0 Video İletimi Dünyayı Sınırlar Olmadan Keşfedin. Gökyüzünde 12 MP kamerasıyla, etkileyici garantili içerik sunar.

4K / 30fps video çekim özellikli ve 3 Axis’li gimbal ile birlikte DJI Mini 2, uçuşunuz ne kadar maceralı olursa olsun, sürekli olarak pürüzsüz, çarpıcı görüntü kalitesi sağlar.

OcuSync 2.0 Video İletimi

DJI Mini 2, 10 km’ye kadar HD video iletimini destekler ve mükemmel parazit önleme özelliklerine sahiptir, size daha uzağa uçma ve daha net görme sağlar.

Panorama

Görüşünüzün ne kadar destansı olduğunu gösterin.

Geniş Açı, 180 ° ve Sphere panoramalarından birini seçin bırakın gerisini DJI Mini 2 halletsin. DJI Mini 2 anında panoramik bir şaheser oluşturacaktır.

4x Dijital Zoom

Hayalinizdeki çekim için yaklaşmakla uğraşmanıza gerek yok.

DJI Mini 2’nin 4x dijital zoom özelliği sayesinde farklı mesafe ve kompozisyondaki çekimler arasında geçişleri dert etmeden çekim yapın.