Panasonic AG-HPX371

Kiralık Panasonic AG-HPX371 serisi P2 HD kamera kayıt cihazı sizi yepyeni bir prodüksiyon kalitesi düzeyine taşır. Yeni, son teknoloji ürünü 2,2 megapiksel 3 çipli ULT (Ultra Parlaklık Teknolojisi) görüntüleyici, daha büyük görüntüleyicilerin F10 * hassasiyeti ve görüntü kalitesiyle çok çeşitli çekim koşullarında çarpıcı HD içeriği üretir. inç ULT Görüntü sensörü Üstün 10 bit, 4: 2: 2, tam 1920 x 1080 çözünürlüklü AVC-Intra codec bileşeni ile HPX371 serisi, daha fazla görüntü ayrıntısını daha doğru kaydedebilir. Küresel 1/2 inç MOS AG-HPX371 serisi donanımlı kamera üretimi için hazır olan HPX371 serisi, 1080i ve 720p gibi uluslararası HD ve SD standartlarının yanı sıra endüstri standardı DVCPRO HD sunar. Veriler güvenilir P2 hafıza kartlarına kaydedilir. Üstün görüntü işleme, uzun kayıt süresi, kolay çalıştırma ve BT’ye esnek uyarlanabilirliği ile AG-HPX371 serisi, günümüzün gelişmiş video prodüksiyon taleplerine güçlü bir cevaptır. Aynı zamanda düşük işletme maliyetleri ve yüksek çevresel performans sunar.

850.00 TL

SKU: Panasonic AG-HPX371 Kategoriler:

Yeni Geliştirilen U.L.T.* Hassasiyet ve Üstün Görüntü Kalitesi

Her ikisi de Panasonic CCD kamera geliştirmede biriktirilen düşük gürültülü analog işlem teknolojisine dayanan yeni bir yüksek hassasiyetli fotodiyot ve düşük gürültülü piksel transistörü ile yüksek hassasiyet ve görüntü kalitesi elde edilmiştir.Ayrıca, Interlace modunda bulunan aynı hassasiyet ve görüntü kalitesi seviyeleri 3D uyarlamalı işleme teknolojisi olan PAP (Aşamalı Gelişmiş İşleme) sayesinde artık Aşamalı modda mümkündür.

Fujinon Yüksek Performanslı 17x Zoom Lens

AG-HPX371 serisi, Fujinon 1/3 inç 17x yakınlaştırma lensi ile donatılmıştır. AG-HPX371 serisiyle kullanım için optimize edilmiş bu yüksek performanslı HD lens, kompakt bir boyut, hafiflik, geniş uçta 4,5 mm f değerinde F1,6 ve mükemmel yakınlaştırma tepkisi elde etmek için gelişmiş yayın lens teknolojileri içerir. Zumun tutuşu ve kullanımı rahat. Ayrıca, hızlı yakınlaştırma ve otomatik seyir yakınlaştırma işlevleri VTR ve RET anahtarlarına tahsis edilebilir.

Kromatik Sapma Telafisi (CAC)

Bu özel teknoloji, mercek ve kamera arasında, esas olarak mercek renk sapmasının neden olduğu kayıt hatasını otomatik olarak telafi edecek ve çevredeki bulanıklığı en aza indirecek, oldukça karmaşık bir algoritmanın uygulanmasına olanak tanıyan bir teknoloji sunar.

Dinamik Aralık Uzatma (DRS)

İç mekandan dış mekana kaydırma gibi karışık kontrastlı sahnelerde, DRS işlevi engellenen gölgeleri ve patlayan parlak noktaları otomatik olarak bastırır. Her pikselin kontrastına uyması için bir gama eğrisi ve diz eğimi tahmin edilir ve gerçek zamanlı olarak uygulanır. Aynı sahnede koyu, parlak ve ara gölgeler bulunduğunda, bu, her gölge için mükemmel tonlama sağlar ve bloke gölgeleri ve parlak vurguları en aza indirir. Ortaya çıkan görüntüler, görsel olarak geniş bir dinamik aralık ile geliştirilir.

Flash Bant Telafisi

Aynı zamanlamayla pozlanan tek karelerin hareketsiz görüntülerini toplayan CCD görüntü sensörünün aksine, MOS görüntü sensörü, her piksel satırını sırayla tarayan bir panjur sistemi kullanır. Bu, güç tüketimini azaltır ve yüksek hızlı sürücüyü etkinleştirir, ancak pozlama zamanlaması her satır için farklı olduğundan, harici bir flaş kullanıldığında, parlaklığın görüntünün üstü ve altı arasında bölündüğü görüntüler üretme eğilimindedir. Buna flaş bant etkisi denir. AG-HPX371 serisi, kameranın sinyal işleme LSI’sinde son derece hassas flaş bandı algılama ve telafi yazılımı ile donatılmıştır. Flaş bantları ve flaşın önceki kareden giriş ekranına uzandığı çerçeveler içeren kare çiftleri oluşturarak ve ardından seviyeyi ayarlamak için telafi işlemini kullanarak, MOS tabanlı görüntüleyicilerin flaş bandı etkisi ortadan kaldırılır.

3-Pozisyonlu Kazanç Seçici / 24dB Artış Fonksiyonu

L, M ve H ayarlarına sahip 3 konumlu bir kazanç seçici vardır. Her bir ayar için, 3 dB’lik adımlarla −3 dB’den 12 dB’ye kadar bir kazanç değeri atayabilirsiniz. Ayrıca bir KULLANICI düğmesi de vardır – kazancı anında 24 dB artırmak için hızlıca dokunmanız yeterlidir.

Yeni Geliştirilmiş 20 bit Dijital Sinyal İşlemci

AG-HPX371 serisi, gama ve çeşitli ayrıntı geliştirme işlevleri gibi görüntü işleme süreçlerini olağanüstü bir hassasiyetle yöneten yüksek performanslı bir 20 bit DSP’ye sahiptir. Geleneksel işlemcilerden daha az güç tüketen yeni DSP, AG-HPX371 serisinin üstün çevresel performansa katkıda bulunur.

Sahne Dosyası Çevirme

Bu kadranı anlık çekim koşulları için ayarlayın. Altı ön ayarlı dosya sağlanır ve altı dosya adından herhangi birini ve ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca ayarları bir SD karta kaydedip yükleyebilirsiniz.

Yavaş, Senkronize ve Yüksek Hızlı Deklanşör

Deklanşör hızı, 50Hz modunda yavaş uçta 1 / 6.25 saniye (59.94Hz modunda 1/6 saniye) ve hızlı uçta 1/2000 saniye arasında ayarlanabilir. Değişken kare hızı işleviyle birlikte kullanıldığında, spor eyleminin bulanıklaştırma efekti veya kristal netliğinde durma hareketi oluşturmanıza olanak tanır. AG-HPX371 serisinde ayrıca bir bilgisayar monitöründen ekran görüntüleri yakalamak için bir senkron tarama işlevi bulunur.

Yerleşik Gelişmiş Görüntü Ayarlamaları

  • Cine-Like modu içeren matris ayarı
  • Ayarlanabilir H detay seviyesi, V detay seviyesi, detay kaplama ve cilt ton detayı
  • Ayarlanabilir renk seviyesi, kroma fazı, renk sıcaklığı ve ana kaide • Diz noktası ayarları: Otomatik, Düşük, Orta ve Yüksek
  • Kullanıcı dosyaları bir SD karta kaydedilebilir ve diğer kameralarla paylaşılabilir Kullanıcı dosyaları Sahne Dosyalarından ayrıdır.
  • 4 konumlu (kapalı, 1/4 ND, 1/16 ND, 1/64 ND) optik nötr yoğunluk filtresi