Sony FE 35mm F1.4 GM Lens

Sony FE 35mm F1.4 GM Lens

Kiralık Sony FE 35mm F1.4 GM yüksek performanslı E mount lens, en ileri Sony teknolojileriyle dolu olup olağanüstü AF hızı ve hassasiyetiyle şaşırtıcı G Master çözünürlük ve bokeh sunar. Geniş diyafram açıklıklı 35 mm lense göre oldukça kompakttır ve mobilite ile üstün görüntü kalitesinin ideal kombinasyonunun elzem olduğu uygulamalar için harika bir tercihtir.

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
TL TL TL
Stok kodu: Sony FE 35mm F1.4 GM Lens Kategoriler:

Her durumda kompakt 35mm prime lenste olağanüstü çözünürlük

G Master tasarımındaki iki XA (ekstrem asferik) parça, kısa aynasız flanş mesafesinden yararlanarak kompakt bir lenste etkileyici kontrast ve çözünürlük sunar. Lensin üstün optik kalitesini daha da yükselten ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam parça renk bulanıklığını bastırır, Sony Nano AR Kaplama II ise her türlü aydınlatma koşulunda üstün görüntü netliğini korur.

Mükemmel mobilite ve taşıma için hafif ve kompakt

İki hassas XA (ekstrem asferik) parça kullanılmasına ve olağanüstü G Master kalitesi sunmasına rağmen, bu kompakt lens avucunuzun içine kolayca sığar ve sadece 524 gr (18,5 oz) ağırlığındadır. FE 35mm F1.4 GM, mümkün olan en geniş ortam ve çekim koşulu çeşitliliğinde mükemmel mobilite ve taşınabilirlik sunar.

İncelikli G Master bokeh ve geniş çok yönlülük

XA parçalar soğan halkası bokeh’ini bastırır, 11 kanatlı diyafram açıklığı mekanizması lens tamamen açıkken dahi neredeyse dairesel bir diyafram açıklığı oluşturur, tasarım ile üretim aşamalarındaki titiz sferik bozulma kontrolü de F1.4’te muhteşem bokeh sağlar. Tasarım ve üretim incelikleri sayesinde 27 cm (0,89 ft) minimum netleme mesafesi ve 0,23x maksimum büyütme elde edilebilmiştir.

XD Doğrusal Motorlar hızlı, hassas, sessiz AF/takip sağlar

İki Sony XD (ekstrem dinamik) Doğrusal Motor; hızlı, hassas ve sessiz AF ve takip için gereken yüksek ateşleme verimliliğini sağlar ve E mount sistemin avantajlarını maksimuma çıkarır. Özel olarak XD Doğrusal Motorlar için geliştirilen yeni kontrol algoritmaları, titreşimi ve gürültüyü en aza indirir, Sony’nin Doğrusal Yanıtlı MF özelliği de doğrudan, doğrusal manuel netleme yanıtı sağlar.

Profesyonel kontrol ve güvenilirlik

Netleme tutma düğmesi, netleme halkası ve diğer kontroller akıcı, verimli kullanım sunar. Fotoğraf makinesi gövdesi menüsünden netleme tutma düğmesine başka işlevler de atanabilir, böylece kullanıcının kişisel iş akışında önemli olan işlevlere doğrudan erişim sağlanabilir. Flor ön parça kaplaması ve toz ile neme dayanıklı tasarım1, zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik sağlar.

750 TL ve üzeri kiralama

ücretsiz teslimat

7/24 iletişim

destek

Kredi kartı ile

güvenli ödeme

Bu ürünü sepete eklediniz: