Sony FE 50mm F1.2 GM Lens

Kiralık Sony FE 50mm F1.2 GM oluşturucuların hayali olan bu 50mm F1.2 G Master prime lens, F1.2 maksimum diyafram açıklığıyla hem daha geniş aydınlatma koşulu aralığında çekime olanak tanır hem de yüksek çözünürlük, cazip G Master bokeh’i ve yıldırım hızında otomatik netlemenin müthiş kombinasyonunu sunar. Ayrıca yeni yaratıcı özgürlük için inanılmaz kompakt ve hafiftir.

750.00 TL

Tavizsiz G Master çözünürlüğü

Kompakt ve hafif FE 50mm F1.2 GM, kendini işine adamış içerik oluşturucular için ideal tercihtir. XA (ekstrem asferik) parçalar ve diğer gelişmiş teknolojiler bir araya gelerek görüntü merkezinden kenarlara kadar olağanüstü çözünürlük ve kontrast sağlar. Sony Nano AR Kaplama II parlama ve gölgelenmeyi bastırır, yüzer netleme mekanizması ise her netleme mesafesinde optimum netlik sunar.

Pürüzsüz, incelikli G Master bokeh’i

XA parçalar ile tasarım ve üretim aşamalarında özenli sferik bozulma kontrolü, özellikle de lensin maksimum F1.2 diyafram açıklığında mümkün olan düşük alan derinliğiyle, portreleri ve diğer nesneleri gerçekten ön plana çıkaran muhteşem G Master bokeh’ine katkıda bulunur. 11 kanatlı dairesel diyafram açıklığı mekanizmasıyla harika bir dairesel bokeh elde edilir.

Hızlı, hassas, sessiz AF ve takip

Son derece düşük 50mm F1.2 alan derinliğiyle dahi hızlı, doğru netleme sağlanır. Dört XD (ekstrem dinamik) Doğrusal Motor, hızlı ve doğru AF için büyük, ağır netleme gruplarının konumlandırılmasında yüksek itiş gücü sunar. Orijinal Sony E mount lens teknolojisiyle E mount gövdeler hem fotoğraflarda hem de videolarda maksimum performans gösterir.

Profesyonel mobilite

Çapı 87 mm (3-1/2 inç), uzunluğu 108 mm (4-3/8 inç) ve ağırlığı sadece 778 gram (27,5 oz) olan FE 50mm F1.2 GM, yüksek performanslı kompakt E mount gövdeleri tamamlayarak işini ciddiye alan profesyonellere mobilite ve taşınabilirlik sağlar. Geniş diyafram açıklıklı, şaşırtıcı ölçüde kompakt lensteki üç XA parça ve dört XD Doğrusal Motor olağanüstü yaratıcılık potansiyeli sunar.

Profesyonel kontrol ve güvenilirlik

İki netleme tutma düğmesi, netleme modu anahtarı, netleme halkası, tıklayarak değiştirilen duraklarıyla diyafram açıklığı halkası ve diğer kontroller pürüzsüz kullanımı destekler. Netleme tutma düğmeleri, menü üzerinden başka işlevlere atanabilir. Doğrusal Yanıtlı MF ile netleme halkası manuel netleme kontrolüne doğrusal yanıt verir. Toz ve neme etkili dayanıklılık1 ve flor ön parça kaplaması güvenilirliği artırır.