Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens

Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens

Kiralık Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens; Geniş açılı ve kısa telefoto perspektifleri kapsayan bu kompakt Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens, hızlı autofocus özelliğiyle Sony E mount kameralar için tasarlanmıştır.

100.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
100 TL250 TL500 TL
Stok kodu: Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens Kategoriler:

Açıklama

Sabit f/4 maksimum diyafram açıklığı zoom aralığında tutarlı bir performans sunar ve aynı zamanda sığ alan derinliği teknikleri için odaklama konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Kiralık Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens’te Zeiss T * yansıma önleyici kaplamalar, daha fazla görüntü netliği, kontrast ve renk doğruluğu sağlamak amacıyla yansımaları en aza indirmeye yardımcı olmak için her lens yüzeyine uygulanmıştır.

Daha fazla netlik ve renk nötrlüğü için renk sapmalarını ve renk saçaklarını azaltmaya yardımcı olmak için lens tasarımında ekstra düşük bir dağılım cam elemanı bulunmaktadır. Astigmatizmayı, alan eğriliğini, koma ve diğer monokromatik sapmaları azaltmak için lens tasarımına beş asferik eleman dahil edilmiştir.

Optik SteadyShot görüntü sabitleme, daha düşük enstantane hızlarında elde çekim yaparken daha net görüntüler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Kiralık Sony Vario-Tessar T FE 24-70mm f4 ZA OSS Lens’in doğrusal otomatik netleme motoru ve dahili netleme tasarımı, hızlı ve hassas otomatik netleme performansı sağlar ve video kaydederken doğru ve sessiz netleme sağlar.

Toz ve nem yalıtımlı tasarım, sert koşullarda çalışma imkanı sağlar ve lastik kontrol halkaları daha düşük sıcaklıklarda kullanım için faydalıdır.

750 TL ve üzeri kiralama

ücretsiz teslimat

7/24 iletişim

destek

Kredi kartı ile

güvenli ödeme

Bu ürünü sepete eklediniz: