Sony Vario-Tessar T FE 16-35 mm f  4 ZA OSS Lens

Kiralık Sony Vario-Tessar T FE 16-35 mm f  4 ZA OSS Lens; Kompakt ve hava şartlarına dayanıklı bir seçenek olan Sony Vario-Tessar T * FE 16-35mm f / 4 ZA OSS Lens, full frame E-mount kameraların neredeyse tüm geniş açı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bir lenstir.

500.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
500 TL1250 TL2500 TL
Stok kodu: Sony Vario-Tessar T  FE 16-35 mm f  4 ZA OSS Lens Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Kiralık Sony Vario-Tessar T FE 16-35 mm f 4 ZA OSS Lens, zoom aralığında tutarlı performansa ve aydınlatma için sabit bir f/4 diyafram açıklığına sahiptir. Tasarımında, bir gelişmiş Asferik (AA), üç ekstra düşük dağılım elemanı ve Zeiss T * yansıma önleyici kaplama dahil olmak üzere beş Asferik eleman bulunur. Bu kombinasyon sapmalar ve parlamalardan arınmış görüntüler sunar.

Doğru şekilde çalışması için Kiralık Sony Vario-Tessar T  FE 16-35 mm f 4 ZA OSS Lens lineer bir otomatik odaklama motoru ve dahili bir odaklama tasarımı kullanır. Ayrıca, kamera titremesinin görüntüleriniz üzerindeki etkilerini önemli ölçüde azaltmak için Optik SteadyShot ile donatılmıştır. Ek olarak, yumuşak, yuvarlak bokeh için yedi bıçaklı dairesel bir diyaframa sahiptir.