Sony FE 24-70mm f 2,8 GM Lens

Kiralık Sony FE 24-70mm f  2,8 GM Lens; Çok yönlülüğü ile öne çıkan hızlı geniş açılı ve kısa telefoto lenstir. E-mount aynasız kameralar için tasarlanmış Super 35 mm ve full frame destekleyen Sony FE 24-70mm f  2,8 GM Lens, f/2,8 maksimum diyafram açıklığı ile zoom aralığında tutarlı bir performans sunar ve düşük ışık koşullarında ve seçici odaklama teknikleriyle çalışmanın avantajını sağlar.

650.00 TL

SKU: Sony FE 24-70mm f  2,8 GM Lens Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Artan kontrast ve renk nötrlüğü için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi en aza indirmek üzere bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır. Kiralık Sony FE 24-70mm f  2,8 GM Lens, sofistike optik tasarımı ve çok yönlü hızlı netleme yapabilmesiyle farklı ortam ve aydınlatma koşullarında kullanım için çok uygundur.

Objektif sisteminin haricinde manuel odaklama işleminin yanı sıra hızlı, sessiz AF performansı sağlayan Direct Drive SSM (Süper Sonik dalga Motoru) sistemi ile fark yaratır. Sezgisel dokunma kontrolü ve ayarlara hızlı erişim için objektif haznesinde bir odak tutma düğmesi ve AF/MF düğmesi bulunur.

Kiralık Sony FE 24-70mm f  2,8 GM Lens’in toz ve nem yalıtımlı tasarımı, sert koşullarda çalışmalara izin verir ve lastikli kontrol halkaları, daha düşük sıcaklıklarda kullanım için faydalıdır.