Sony FE 24-70mm f/4 ZA OSS Lens

Full frame gövdeler için harika ZEISS zum

Bu kompakt zum lens, çok çeşitli günlük çekim koşullarında full frame E mount fotoğraf makinelerinden en iyi sonuçları elde edebilmenizi sağlar. Sabit F4 maksimum diyafram açıklığı, 24 mm – 70 mm zum aralığı boyunca tutarlı pozlama sağlarken başarılı T* kaplamalı ZEISS optik bileşenler, olağanüstü netlik ve güzel işleme sunar. Aynı zamanda toza ve neme dayanıklıdır.

500.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
500 TL1250 TL2500 TL

Açıklama

Günlük çekimler için çok yönlü zum
Bu ZEISS Vario-Tessar®’ın optik performansı ve 24 mm – 70 mm aralığı, α7 serisi gövdelerle mükemmel uyum sağlayarak hem görüntü kalitesini hem çekim çok yönlülüğünü en üst düzeye taşır.

Geliştirilmiş optik bileşenler, etkileyici görüntüler sunar
Asferik ve ED optik parçalar, düşük bozulma ve minimum renk bozulmasıyla köşeden köşeye üstün performans sunar. T* kaplama, parlama ve gölgelenmeyi en aza indirir.

Her zum ayarında sabit pozlama
Tüm netleme uzaklıklarındaki maksimum F4 diyafram açıklığı, kullanıcının pozlama ayarları veya alan derinliğindeki değişimleri takip etmek zorunda kalmadan her diyafram açıklığında zum ve çekim yapabilmesine olanak tanır.

Daima keskin ve net
Optical SteadyShot görüntü sabitleme, keskin ve net gece sahneleri ile düşük ışıklı iç mekan çekimleri için elde çekim yaparken görüntüleri bulanıklaştırabilen fotoğraf makinesi titremesini telafi eder.