Canon EF 100-400mm f4.5-5.6L IS USM Lens

Kiralık Canon EF 100-400mm f4.5-5.6L IS USM Lens; gelişmiş optik tasarım ve gelişmiş görüntü sabitleme teknolojileri ile karakterize edilen uzun odaklı telefoto zoom lens olarak full frame EOS DSLR‘ler için geliştirilen saygın L serisinin bir parçasıdır. Canon‘un yüksek çözünürlük, üstün kontrast, nötr renk dengesi ve kamera hareketinden kaynaklanan bulanıklığa karşı telafi için orijinal dahili Optik Görüntü Sabitleme özelliğini sunar.

600.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
600 TL1500 TL3000 TL
Stok kodu: Canon EF 100-400mm f4.5-5.6L IS USM Lens Kategoriler:

Açıklama

Bir florit elemanı ve bir Süper UD elemanı lensin yapısına dahil edilmiştir ve her ikisi de kayda değer netlik, görüntü netliği ve sadık renk üretimi sağlamak için zoom aralığında sapmaları ve bozulmaları azaltmaya yardımcı olur. Daha fazla kontrast bakımından zengin görüntüler için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi azaltmak için mercek elemanlarına bir Air Sphere Coating  (Hava Küre Kaplama) da uygulanmıştır.

Kiralık Canon EF 100-400mm f4.5-5.6L IS USM Lens’in optik bileşenlerinden faydalanan, 4-Stop bir Görüntü Sabitleyici, kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur ve farklı çekim stillerine ayrılabilir. Optimize edilmiş odaklanma algoritmaları ve yüksek hızlı CPU ile birlikte bir halka tipi Ultrasonik Motor (USM), tam zamanlı manuel odak geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, hassas ve sessiz otomatik odak performansı sağlamak için kullanılır.

Hava koşullarına dayanıklı tasarım lensi sert koşullarda kullanmasını sağlamak için toz ve nemden korur. Ek olarak, parmak izlerine ve lekelenmeye karşı daha fazla koruma sağlamak için ön ve arka mercek elemanlarına flor kaplamalar da uygulanmıştır.