Sony FE 50 mm F1.8 Lens

Kiralık Sony FE 50 mm F1.8  lens full frame sensörlere yönelik bu çok yönlü 50 mm’lik “normal” makro prime lens, günlük fotoğrafçılığın yanı sıra etkileyici 1:1 makro görüntüler yakalamak için idealdir. Nesneye 16 santimetreye kadar yaklaşabilirsiniz; bu esnada normal görüş açısı arka plandaki unsurları ekleyerek yaratıcı özgürlük sunar. Kontroller ve çalıştırma, kolay ve etkili yakın çekim için optimize edilmiştir.

500.00 TL

SKU: Sony FE 50 mm F2.8 Makro Lens Kategoriler: Etiketler: , ,

Olağanüstü makro için yaklaşın

1:1 makro özelliği sayesinde 16 santimetreye kadar netleyin. Kullanılabilir uzaklığı bulmak için fotoğraf makinesini geri çekmek zorunda kalmadan nesnelerin fotoğrafını çekin. Günlük çekimler için mükemmel bir lenstir.

Mükemmel görüntü netliği ve bokeh

ED cam parça, olağanüstü köşeden köşeye netlik için renk bulanıklığını minimuma indirir ve dairesel diyafram açıklığı mekanizması sorunsuz ve doğal görünen bokeh efektine katkıda bulunur.

Kompakt, hafif tasarım

Olağanüstü mobilite ve kolay kullanım için maksimum 70,8 mm çap, 71 mm yükseklik ve yalnızca 236 gram toplam ağırlık. Kompakt α serisi gövdeler için mükemmel uyum.

Makro ve hızlı çekimler için

Makronun yanı sıra manzara ve portreler için idealdir. Alan bükülmesi ve diğer optik bozulmalar bir asferik parçayla düzeltilerek, görüntü merkezinden kenarlara kadar en iyi görüntü kalitesi korunur.