Sony FE 50mm F1.8 Lens

Küçük, hafif, mükemmel: muhteşem bir normal prime

Geniş diyafram açıklığına sahip 50 mm bir prime lens, özenli full frame fotoğraf makinesi kullanıcıları için olmazsa olmazdır. Bu lens ise uygun fiyatlı ve muhteşem bir seçimdir. Yüksek görüntü kalitesi için olağanüstü optik tasarıma sahiptir ve F1,8 geniş maksimum diyafram açıklığı, muhteşem arkaplan bokehi üretebilir. APS-C formatlı E mount gövdelerde yaklaşık 75 mm eşdeğerinde netleme uzaklığıyla yüksek kalite sunar.

400.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
400 TL1000 TL2000 TL

Açıklama

Aktif çekim için mobil ve yönetilebilir
Sony α7 serisi bir gövdeye takıldığında bu lens, kompakt bir full frame sistemde sıradışı kullanım ve mobilite sağlar. Lens ağırlığı yalnızca 186 gramdır.

Gerçekçi ayrıntılar, doku ve tonlama
Asferik parçadan oluşan çift gauss güncellenmiş optik yapılandırma, küresel bozulmayı ve saçılmayı azaltarak görüntünün çevresinde yüksek görüntü kalitesi sağlar.

Geniş diyafram açıklığına sahip prime lens bokeh
F1,8 geniş maksimum diyafram açıklığı ve 7 yapraklı dairesel diyafram açıklığı bir araya gelerek, nesneleri derinlik ve boyuta sahip görüntülerde öne çıkarabilecek güzel arkaplan bokehi üretir.

Geceleri veya loş ışıklı iç mekanlarda çekim yapın
F1,8 maksimum diyafram açıklığı, net gece veya iç mekan çekimlerini kolaylaştırır. Gövdeye entegre görüntü sabitleme özeliği sayesinde ISO’yu artırmadan elde çekim bile yapabilirsiniz.

Güvenebileceğiniz bir lens
Metal bağlantı parçası, şık bir görünüm ve dayanıklılık sağlar.