ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens

ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens

Kiralık ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens; Canon’un EF Mount DSLR kameraları için üretilmiş, Planar Optik Sistemi yapısında portre lensi olarak tasarlanmış, harika ve yumuşak bokehler yapabilen bir lenstir. Planar konsepti dahilinde birbiriyle uyumlu çalışan 7 optik eleman tüm olumsuzlukları bertaraf etmek, bozulmaları engellemek ve doğru değerler elde etmeye programlanmıştır.

100.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
100 TL250 TL500 TL
Stok kodu: ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens Kategoriler:

Açıklama

Hızlı f / 1,4 maksimum diyafram, seçici odak efektleri elde etmek için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar ve ayrıca düşük ışık koşullarında çalışmanın faydalarını sağlar.

Kiralık ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens’in düzlemsel optik tasarımı, geniş bir yelpazedeki görüntüleme ölçeklerinde fotoğrafa uyacak şekilde, odaklama aralığı boyunca yüksek netlik ve tutarlı performans sağlar.

ZEISS T * yansımayı en aza indirmeye yardımcı olmak ve daha fazla kontrast ve renk kalitesi sağlamak için her bir mercek yüzeyine yansıma önleyici kaplama uygulanmıştır.

Manuel odaklama tasarımı minimum 3,3 ‘odaklama mesafesi sağlar. Kiralık ZEISS Planar T 85mm f/1.4 ZE Lens’in tamamen metal lens namlusu ve montajı yüksek dayanıklılık ve sağlamlık sunar.

750 TL ve üzeri kiralama

ücretsiz teslimat

7/24 iletişim

destek

Kredi kartı ile

güvenli ödeme

Bu ürünü sepete eklediniz: