Sony FE 70-200mm f 2,8 GM OSS Lens

Kiralık Sony FE 70-200mm f 2,8 GM OSS Lens; Olağanüstü optiğe, eksiksiz bir özellik setine ve her yönden olağanüstü hıza sahip olan Sony FE 70-200mm f / 2.8 GM OSS Lens , profesyoneller için ideal bir telefoto zoom lenstir.

750.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
750 TL1850 TL3750 TL
Stok kodu: Sony FE 70-200mm f  2,8 GM OSS Lens Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

G Master serisinin bir üyesi olan Sony FE 70-200mm f / 2.8 GM OSS Lens, pürüzsüz, temiz bokeh ile birlikte mutlak minimum sapmalarla yüksek netlik sunar. Optik tasarımda bir XA elemanı, iki asferik eleman, dört ekstra düşük dağılım elemanı ve iki Super ED elemanı kullanılarak bu garanti altına alınmıştır. Dahası, mercek daha iyi kontrast ve renk için yansımaları, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltan bir Nano AR Kaplamasına sahiptir.

Sony‘nin saygın G Master serisinin bir parçası olan bu Kiralık Sony FE 70-200mm f / 2.8 GM OSS Lens, çok çeşitli küresel ve renk sapmalarının düzeltilmesiyle belirgin şekilde yüksek çözünürlük ve keskinlik elde etmek için tasarlanmıştır. Ek olarak, bu lensler hem fotoğrafçılık hem de sine uygulamalarına fayda sağlamak için sağlam ve kullanımı kolay fiziksel tasarımlara sahiptir.

Sabit f/2,8 maksimum diyafram, zoom aralığında tutarlı bir performans sunar ve aynı zamanda sığ alan derinliği teknikleri için focus konumu üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Kiralık Sony FE 70-200mm f / 2.8 GM OSS Lens’in gelişmiş çift doğrusal ve halkalı Süper Sonik dalgalı Motor sistemi, hem fotoğraflarda hem de videolarda hızlı, hassas ve doğru otomatik odaklama sağlar.

Optik SteadyShot görüntü sabitleme, daha düşük enstantane hızlarında elde çekim yaparken daha net görüntüler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Bir OSS Modu düğmesi, çoğu çekim türüne uygun genel görüntü sabitleme için Mod 1‘i ve özellikle kaydırma hareketleriyle kullanılması amaçlanan bir Mod 2 ayarını seçmenizi sağlar.

Ön mercek elemanı, lekelere ve toza cam yüzeyine yapışmasını engellemek için flor kaplamaya sahiptir. Toz ve nem yalıtımlı tasarım, sert koşullarda çalışma imkanı sağlar.