Sony FE 85 mm F 1,4 GM Lens

Kiralık Sony FE 85 mm F 1,4 GM Lens; portre için mükemmel bir odak uzaklığı , Sony’den FE 85mm f/1.4 GM E-mount mirrorless dijital fotoğraf makineleri için tasarlanmış hızlı ve kısa telefoto lens. İltifat perspektifi ve hızlı f / 1.4 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen bu lens, düşük ışık koşullarında performansın yanı sıra, sığ alan derinliği efektleri için izolasyon odağını kapsıyor.

750.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
750 TL1850 TL3750 TL
Stok kodu: Sony FE 85 mm F 1,4 GM Lens Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Optik tasarım, renk sapmalarını azaltmak için üç ekstra düşük dispersiyon elemanı ve yüksek derecede görüntü keskinliği ve netliği için küresel sapmaları önemli ölçüde kontrol eden bir XA (aşırı küresel olmayan) eleman içerir. Ek olarak, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken artan kontrast ve renk doğruluğu için gölgelenmeyi ve mercek parlamasını sınırlamak için bir Nano AR kaplama uygulanmıştır.

Kısa telefoto odak uzunluğuyla parlak f/1.4 diyafram açıklığı eşleştiren bu Sony FE 85mm Lens, portre kontrolü ve odak kontrolünün çok önemli olduğu diğer durumlar için idealdir. Optik varlıkları tamamlayan bu lens, seçici netleme görüntüleriyle yumuşak, yumuşak kenarlı bokeh üretmek için 11 uçlu dairesel bir diyaframın eklenmesiyle de dikkat çekiyor.

Odağı kontrol etmek için hızlı ve sessiz bir doğrusal SSM (Süper Sonik dalga Motoru) kullanılır ve ayrıca manuel odaklama işlemi için daha duyarlı bir kontrol sunar. Objektif ayrıca zorlu koşullarda çekim yapmayı desteklemek için toz ve nem geçirmez bir tasarıma sahiptir ve özel bir odak tutma düğmesi, AF/MF düğmesi ve manuel diyafram halkası çekim sırasında daha fazla kontrol sağlar.