Canon EF 24mm f/1.4L USM Lens

Kiralık Canon EF 24mm f/1.4L II USM lens Yüksek performanslı geniş açılı hızlı f/1,4 diyafram açıklığı ve UD ve küresel olmayan lens elemanlarının birleşimi üstün profesyonel görüntü kalitesi sağlar.

600.00 TL

Bütçe Planlaması
1 Gün3 Gün7 Gün
600 TL1500 TL3000 TL
Stok kodu: Canon EF 24mm f/1.4L II USM Lens Kategoriler:

Avantajlar

  • Geniş 24 mm odak uzaklığı
  • Hızlı f/1,4 diyafram açıklığı
  • Küresel olmayan ve UD lens elemanları
  • Alt dalga boyu gövde kaplaması
  • Tam zamanlı manuel odaklamalı USM odaklama motoru
  • Kayan iç odak mekanizması
  • Hava ve toz contaları
  • Sağlam gövde kalitesi

Hızlı diyafram açıklığına sahip birinci sınıf lens

EF 24 mm f/1,4L II USM, f/1,4 gibi büyük bir maksimum diyafram açıklığı sayesinde, düşük ışıkta müthiş fotoğraflar çekme şansı sunar ve dairesel diyafram açıklığı ve dar alan derinliği sayesinde hoş arka plan bulanıklığı sağlar. 24 mm odak uzaklığı geniş açılı fotoğrafçılık için idealdir ve bu lensi foto muhabirlerinin, manzara fotoğrafçılarının ve geniş perspektifli çekimler yapmaktan hoşlananların gereksinimlerine uygun hale getirir.

Küresel olmayan elemanlar ve UD elemanları

Alan eğimi ve bozulma gibi sapmaları düzeltmek için iki adet yüksek hassasiyetli küresel olmayan lens sayesinde, EF 24 mm f/1,4L II USM ile görüntü kalitesi oldukça gelişmiştir. Geniş açılı çekimde yaygın olarak görülen kromatik sapma da optimum görüntü kalitesi ve köşeden köşeye ayrıntı sağlayan iki adet UD lensle giderilir.

Alt dalga boyu lens gövde kaplaması

Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon’un patentli lens elemanı kaplaması, dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu gölgelenme ve parlamayı en alt düzeyde tutar. Sorunun kaynağının ortadan kaldırılmasıyla, kaplama yansımaları azaltılarak net ve canlı görüntüler edilebilir.

USM odak motoru

EF 24 mm f/1.4L II USM’nin neredeyse sessiz Ultra Sonik Motoru (USM) çok hızlı otomatik odaklama sağlarken, tam zamanlı olarak manuel kontrole geçilebilir. Kayan iç odak sistemi de odak aralığında yüksek görüntü kalitesini korumaya yardımcı olur.

Sağlam gövde kalitesi

Canon lensler, en çetin ortamlarda düzenli kullanıma dayanacak şekilde üretilir. Hava ve toz contaları ek koruma sağlar. Ayrıca ürünle birlikte lens güneşliği ve kılıf verilir.

Kurşunsuz optikler

EF 24 mm f/1,4L II USM’de çevre dostu kurşunsuz cam kullanılmıştır.